Hakkımızda

Body Rafting; 11 yıllık deneyimin ardından 10 Mayıs 2011 tarihinde kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana akarsu sporlarında ülkemizin parlayan yıldızı olmuştur. Düzce Melen Çayı ve Muğla Dalaman Çayında faaliyetlerini sürdüren firmamız profesyonelliği ve kaliteyi ön planda tutmakta; en güvenli rafting turlarını gerçekleştirmektedir.

Tecrübelerimiz ve dinamik kadromuzla ülkemizin sahip olduğu doğal güzellikleri sizlerle buluşturmak, sizleri günlük hayatın stresinden kurtarmak, sizlere keyifli vakit geçirtmek ve doğa sporlarını en profesyonel şekilde yaptırmak amacı ile BODY RAFTİNG ile karşınızdayız. Bunun için günübirlik ve konaklamalı turlarımız ile eğitim programlarımızla sizlere hizmet vermekten dolayı gururluyuz.

Body Rafting; Günümüz ve geleceğin ideal doğa sporları rehberlerinin yetiştirilmesinde öncü olmak, Ulusal ve Uluslararası arenada başarı sağlayacak ZEKİ, ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLI sporcular yetiştirmek ve Uluslararası standartlarda hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

Body Rafting; Özel şirketler, Eğitim kurumları, Turizm seyahat acenteleri için özel olarak hazırladığı unutulmaz doğa aktiviteleriyle sektörünün lider kuruluşlarındandır. Profesyonellik ve güvenliği ön planda tutan Türkiye’nin en başarılı ekibine sahip Body Rafting; aynı zamanda Türkiye’deki Uluslararası Rafting Federasyonu’ndan onaylı Nehir Rehberliği belgesine sahip 2 şirketten biri, tek Tur Liderliği belgesi olan kuruluştur.

Kullandığı malzemeler bakımından Palm, Aqua Design, Carlisle gibi akarsu sporlarında dünyanın en kaliteli ekipmanları olan ürünleri kullanarak uluslararası standartlarda hizmet sunan öncü kuruluşlardandır.

Body Rafting olarak siz değerli doğaseverlerimize hizmet vermekten büyük onur duyacağımızı hatırlatır, sizler için itina ile hazırladığımız tur ve eğitim programlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Body Rafting her zaman güvenliğinizi ön planda tutar

Misyonumuz

Body Rafting Ekibi Olarak Misyonumuza

  • ..
  • ..

Nasıl Çalışıyoruz

Body Rafting Melen

nasıl yardımcı olabiliriz

Rafting turları ile bilgi almak için hemen iletişime geçin;

Mail: raftingmerkezi@gmail.com

Tel: 0537 954 8260